Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Znojmo od 25.2. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, který nabízíme ve Znojmě, je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka.

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme ve Znojmě v Domově pro seniory na ulici U Lesíka 3547/11. V blízkosti se nachází Nemocnice Znojmo. V dosahu jsou dvě zastávky MHD: Přímětická rozc.k Měst.lesíku a Nová nemocnice.

Bezplatné parkování je možné přímo u budovy Domova pro seniory anebo v přilehlých ulicích.

Po kliknutí na logo se Vám zobrazí přímo webové stránky Centrum sociálních služeb Znojmo, p. o.,  v jejichž budově se kurz koná.

Obecné informace o kurzu zde.

 

Na tento kurz se můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) vyplněním online formuláře, který vidíte v dolní části této stránky

nebo

2) pomocí klasické přihlášky, která je ke stažení zde, po vyplnění můžete přihlášku poslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo naskenovanou e-mailem na krejci@seduca.cz

 

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit kontaktujte:

Bc. Tereza Krejčí - 724 388 158, krejci@seduca.cz

Přihláška na tento kurz: 
Datum narození *
Např. 29.11.2021
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem realizace vzdělávacího programu.

Kontaktní osoba: Bc. Tereza Krejčí - mob.: 724 388 158, e-mail: krejci@seduca.cz