Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Zlín od 24.3. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, který nabízíme ve Zlíně, je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka.

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme ve Zlíně v Domě kultury na ulici Gahurova 5265. Učebna se nachází v 1. patře v učebně č. 207. V blízkosti leží areál Baťových závodů a Baťův mrakodrap. V dosahu jsou dvě zastávky MHD: U Zámku a Náměstí Práce. Pěší vzdálenost od autobusového nádraží je cca 5 min. Dostupná je i vlaková zastávka Zlín-střed.

Parkování je možné na parkoviště Gahurova, které je přímo u Domu kultury (15,- Kč/hod.).

Obecné informace o kurzu zde.

 

Na tento kurz se můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) vyplněním online formuláře, který vidíte v dolní části této stránky

nebo

2) pomocí klasické přihlášky, která je ke stažení zde, po vyplnění můžete přihlášku poslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo

naskenovanou e-mailem na klementova@seduca.cz

 

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit kontaktujte:

Květoslava Klementová - 724 388 158, klementova@seduca.cz

Přihláška na tento kurz: 
Odesláním kontaktního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.
Datum narození *
Např. 26.03.2023
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Kontaktní osoba: Květoslava Klementová - mob.: 724 388 158, e-mail: klementova@seduca.cz