Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Opava od 8.3. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Opavě je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem budoucím pracovníkům v sociálních službách i pracovníkům, kteří již práci na této pozici vykonávají. Kurz je zaměřen na přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka. 

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme v Opavě ve Střední škole průmyslové a umělecké na ulici Praskova 399/8. Do budovy se vchází bočním vchodem. V těsné blízkosti se nachází katastrální úřad a Slezské zemské muzeum. V dosahu jsou dvě zastávky MHD: Praskova a Zimní stadion. Pěší vzdálenost od vlakového nádraží je cca 500 m.

Parkování je možné v přilehlých ulicích (bezplatně) anebo na krytém parkovišti Nákladní (5,- Kč/hod. - první 4 hodiny, poté 10,- Kč/hod.).

Obecné informace o kurzu zde.

 

Na tento kurz se můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) vyplněním online formuláře, který vidíte v dolní části této stránky

nebo

2) pomocí klasické přihlášky, která je ke stažení zde, po vyplnění můžete přihlášku poslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo naskenovanou e-mailem na stoll@seduca.cz

 

Nebojte se nás na cokoliv zeptat. Máte-li dotaz, kontaktujte:

Ing. Karel Štoll - mob.: 725 861 233, e-mail: stoll@seduca.cz

Přihláška na tento kurz: 
Odesláním kontaktního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.
Datum narození *
Např. 06.12.2023
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Kontaktní osoba: Ing. Karel Štoll - mob.: 725 861 233, e-mail: stoll@seduca.cz