Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Olomouc od 21.10. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Olomouci je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka.

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme v Olomouci ve Vzdělávacím centru pro veřejnou správu ČR na ulici Mariánská 845/4 (světle modrá budova). Učebna se nachází ve 2. patře. V těsné blízkosti se nachází náměstí Republiky a Biskupské náměstí. V dosahu je zastávka MHD Nám. Republiky (tramvaj linky 2, 3, 6 a X1/4).

Parkování je možné na parkovišti náměstí Republiky (30,- Kč/hod.) anebo v krytém parkovišti Koželužská (20,- Kč/hod.), které je vzdáleno cca 250 m od místa konání. Bezplatně parkovat lze v některých přilehlých ulicích.

Obecné informace o kurzu zde.

 

Na tento kurz se můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) vyplněním online formuláře, který vidíte v dolní části této stránky

nebo

2) pomocí klasické přihlášky, která je ke stažení zde, po vyplnění můžete přihlášku poslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo naskenovanou e-mailem na stoll@seduca.cz

 

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit kontaktujte:

Ing. Karel Štoll - 725 861 233, stoll@seduca.cz

Přihláška na tento kurz: 
Datum narození *
Např. 14.06.2021
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem realizace vzdělávacího programu.

Kontaktní osoba: Ing. Karel Štoll - mob.: 725 861 233, e-mail: stoll@seduca.cz