Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Liberec od 20.4. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Liberci je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka.

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme v Liberci v Administrativní budově na ulici 1. máje 97/25. Učebna se nachází v 6. patře - učebna č. 603. Administrativní budova je sídlem finančního úřadu a je vzdálena asi 2 minuty chůze od Obchodního centra Forum. V dosahu je zastávka MHD: Rybníček (tramvaj linky 2, 3, 5 a 11). Pěší vzdálenost od vlakového a autobusového nádraží je cca 400 m.

Parkování je možné na placeném parkovišti 1. máje (10,- Kč/hod.) anebo na parkovišti Krajský úřad (10,- Kč/hod.)

Obecné informace o kurzu zde.

 

Na tento kurz se můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) vyplněním online formuláře, který vidíte v dolní části této stránky

nebo

2) pomocí klasické přihlášky, která je ke stažení zde, po vyplnění můžete přihlášku poslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo naskenovanou e-mailem na stoll@seduca.cz

 

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit kontaktujte:

Ing. Karel Štoll - 725 861 233, stoll@seduca.cz

Přihláška na tento kurz: 
Odesláním kontaktního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.
Datum narození *
Např. 27.03.2023
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Kontaktní osoba: Ing. Karel Štoll - mob.: 725 861 233, e-mail: stoll@seduca.cz