Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Uherské Hradiště od 19.2. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Uherském Hradišti je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka. 

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme v Uherském Hradišti v Budově UH-3 na ulici Studentské náměstí 1531. Učebna se nachází ve 3. patře - učebna č. 303. V těsné blízkosti leží Studentské náměstí, kde sídlí Univerzita Tomáše Bati. V dosahu je zastávka MHD: Mařatice, dol. konec.

Bezplatné parkování je možné přímo v areálu před Budovou UH-3.

Obecné informace o kurzu zde.

 

Na tento kurz se můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) vyplněním online formuláře, který vidíte v dolní části této stránky

nebo

2) pomocí klasické přihlášky, která je ke stažení zde, po vyplnění můžete přihlášku poslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo naskenovanou e-mailem na krejci@seduca.cz

 

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit kontaktujte:

Bc. Tereza Krejčí - 724 388 158, krejci@seduca.cz

Přihláška na tento kurz: 
Datum narození *
Např. 22.01.2021
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem realizace vzdělávacího programu.

Kontaktní osoba: Bc. Tereza Krejčí - mob.: 724 388 158, e-mail: krejci@seduca.cz