Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

České Budějovice od 18.2. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Dobré Vodě u Českých Budějovic je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka. 

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme v Dobré Vodě u Českých Budějovic v Domově důchodců na ulici Pod Lesem 1362/16. Budova se nachází v klidném lesoparku na okraji obce Dobrá Voda. Na ulici Lázeňská (cca 3 minuty chůze od Domova důchodců) je dostupná zastávka MHD: Dobrá Voda u Českých Budějovic (autobus linky 6).

Bezplatné parkování je možné přímo u Domova důchodců Dobrá Voda.

Obecné informace o kurzu zde.

 

Na tento kurz se můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) vyplněním online formuláře, který vidíte v dolní části této stránky

nebo

2) pomocí klasické přihlášky, která je ke stažení zde, po vyplnění můžete přihlášku poslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo naskenovanou e-mailem na krejci@seduca.cz

 

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit kontaktujte:

Bc. Tereza Krejčí - 724 388 158, krejci@seduca.cz

Přihláška na tento kurz: 
Datum narození *
Např. 29.11.2021
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem realizace vzdělávacího programu.

Kontaktní osoba: Bc. Tereza Krejčí - mob.: 724 388 158, e-mail: krejci@seduca.cz