Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Svitavy od 29.3. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách ve Svitavách je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka.

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme ve Svitavách v Obchodní akademii a Vyšší odborné škole ekonomické na ulici T. G. Masaryka 47/20. Učebna se nachází v 1. patře. Po příchodu do budovy se projde prvními dveřmi, poté se pokračuje rovně přes druhé dveře do dvora školy a následně posledním vchodem na levé straně se vejde do budovy školy. V blízkosti se nachází finanční úřad. V dosahu je zastávka MHD: Národní dům. Pěší vzdálenost od autobusového nádraží je cca 500 m.

Bezplatné parkování je možné na parkovišti Středisko kulturních služeb anebo na parkovišti plavecký bazén.

Obecné informace o kurzu zde.

 

Na tento kurz se můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) vyplněním online formuláře, který vidíte v dolní části této stránky

nebo

2) pomocí klasické přihlášky, která je ke stažení zde, po vyplnění můžete přihlášku poslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo naskenovanou e-mailem na vaculikova@seduca.cz

 

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit kontaktujte:

Mgr. Veronika Vaculíková - 702 020 180, vaculikova@seduca.cz

Přihláška na tento kurz: 
Datum narození *
Např. 17.10.2018
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem realizace vzdělávacího programu.

Kontaktní osoba: Mgr. Veronika Vaculíková - mob.: 702 020 180, e-mail: vaculikova@seduca.cz