Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Most od 17.10. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Mostě je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka. 

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme v Mostě v Penzionu pro seniory na ulici Albrechtická 1074/18. Učebna se nachází v přízemí, hned za vstupem do budovy. V blízkosti se nachází mateřská škola a Sportovní areál Albrechtická. V dosahu jsou dvě zastávky MHD: Severografia a Velebudická (tramvaj linky 1, 2 a 40).

Bezplatné parkování je možné přímo u budovy Penzionu pro seniory anebo na přilehlých parkovištích (např. parkoviště Albrechtická, parkoviště Česká atd.).

Obecné informace o kurzu zde.

 

Na tento kurz se můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) vyplněním online formuláře, který vidíte v dolní části této stránky

nebo

2) pomocí klasické přihlášky, která je ke stažení zde, po vyplnění můžete přihlášku poslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo naskenovanou e-mailem na stoll@seduca.cz

 

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit kontaktujte:

Ing. Karel Štoll - 725 861 233, stoll@seduca.cz

Přihláška na tento kurz: 
Datum narození *
Např. 17.10.2019
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem realizace vzdělávacího programu.

Kontaktní osoba: Ing. Karel Štoll - mob.: 725 861 233, e-mail: stoll@seduca.cz